Kitztravel | Monkey´s Gym

Kitztravel | Monkey´s Gym

Kitztravel

Kitztravel - to jsou Míša a Petr, kteří mají mnoho osobních zkušeností s organizací dovolených šitých na míru. Je to spojení 19 leté praxe v cestovním ruchu a lásky k cestovaní. Jsou připraveni vyhledat pro vás tu nejlepší destinaci dle individuálních požadavků, poskytnout neuvěřitelný servis, být k dispozici pro zodpovězení zvídavých otázek a řešit všechny dodatečné požadavky. Pokud hledáte individuální přístup a kvalitu za přijatelnou cenu, pak vyzkoušejte Kitztravel!

Pro klienty Monkey´s Gym, kteří mají Modrou bonusovou kartu, je zde připraven individuální bonus, který vám Míša a Petr připraví dle vybrané destinace a délky pobytu.

Nabídka LÉTO 2016

Dovolená s dětmi:

1. Letní štěstí pro velké i malé požitkáře

Tiroler Zugspitz Arena je oblíbený region pro rodiny. Denně se obměňující nabídky pro rodiny s dětmi a mnoho aktivit pro každou věkovou skupinu, např. 3 zážitkové stezky, nadchnou malé i velké.

Nabídka zahrnuje:

- ubytování na 7 nocí v dvoulůžkovém pokoji ve 4* hotelu
- stravování formou polopenze
- včetně karty Z-Ticket
- mnoho hostitelů od 4* rodinného hotelu až po apartmány se specializuje především na rodiny s dětmi. Samozřejmostí v jejich nabídce je kromě
hřiště i hlídání dětí a pěší túry s průvodcem pro děti.

Cena od € 625,- za osobu / týden

Stručný popis:


Na zážitkových a naučných stezkách, vodní zážitkové pěšině Zugspitzi v Ehrwald a průzkumnické trase Moosle´s Forscherpfad v Lermoos mohou děti zábavnou formou objevovat svět tyrolských hor s jejich přírodou. V lese u Ehrwalder Wettersteinbahnen pak jdou s lukem a šípem na hon mývalů, pum a dalších trojrozměrných zvířecích figurín. Vzrušující to pak je při raftingu na přírodním jezeře v Bichlbach nebo na nejdelší letní sáňkařské dráze v Tyrolsku v Biberwier. V lanovém parku v Bichlbach si mohou děti už od šesti let procvičit koordinaci a spolupráci v týmu. O něco klidnější je potom plavba výletní lodí po jezeře Heiterwanger See nebo návštěva zoo a herního parku Bichlbach.

2. Klopeiner See: Hory & jezera inklusivně

Nabídka zahrnuje:

- 7 nocí – možnost výběru kategorie ubytování a služeb
- SeenFitness: každodenní túry s průvodcem (pěší, na kole, horském kole, silničním kole), Stand Up pádlování...
- Kärnten Card - více než 100 vstupů zdarma: lanovky, vstup do jeskyní, muzeí, program pro rodiny
- sportovní vybavení pro SeenFitness Program k vypůjčení za poplatek.

Ceny:

apartmán (bez stravy) od € 362,- za osobu / týden nebo 4*-Hotel s polopenzí od € 654,- za osobu / týden

Stručný popis:

Jsou hned vedle sebe – nejteplejší jezera v Alpách a příkré svahy okolních hor. A mezi tím, zelené louky lákající k hraní, relaxaci či sportování – jak chcete. A to nejlepší je, že nejzajímavější atrakce nejen regionu – lanovky, jeskyně – ale i celých Korutan – jsou v ceně. Pro rodiny i páry – každý si najde zábavu na dovolené podle svého gusta. Během cyklotúr s doprovodem, při Stand Up pádlování nebo turistiky Vám průvodce ukáže ta nejzajímavější zákoutí na jihu Korutan. Teplé klima zve k dovolené od dubna až do října. Koupat se v jezerech jde už v květnu.

Galerie k článku Kitztravel