Školky nejsou jen místem na hlídání | Monkey´s Gym

Školky nejsou jen místem na hlídání

Pracovní povinnosti nutí rodiče umisťovat své potomky do různých předškolních zařízení. Hlídání občas obstarají prarodiče, příbuzní nebo kamarádky, ale vyžaduje se také rozvíjení dětských schopností, což se dá výborně zvládnout ve specializovaných školkách.

Život se s nikým nemazlí

Život nám neustále klade nějaké překážky. Dospělí už se o všem přesvědčili na vlastní kůži, proto se snaží dětem pomoci, jak jen to jde. Mnozí vyhledávají předškolní zařízení, kde se díky unikátním programům mohou rozvíjet intelektové schopnosti dětí. Maxíkova jazyková školka a jesle se stará o přípravu do budoucího života, ovšem nezapomíná ani na zábavu. Cizí jazyky se nijak nebiflují, dostávají se do povědomí hravými způsoby – zpíváním písniček, učením básniček, realizací společenských her.

Pravidelné aktivity podpoří lepší vývoj

Dobré psychické a fyzické vyvíjení je dobré podchytit včas. Každé dítě by se mělo především cítit pohodově, zbytečně se netrápit a hlavně nenudit. Chce to zaměstnat nejen mozek, ale rovněž zapojit většinu svalových skupin – jen tak se vylepší pohyblivost a koordinace. Nelze opomenout ani velký příval nové pozitivní energie. Sportovní školka zabaví všechny dráčky a dračice, kterým dělá problém chvíli posedět na jednom místě. Areál školky vlastní vybavenou tělocvičnu, kde lze provádět různé cviky a zahrát si. Tělo se bezvadně protáhne i na zahrádce s multifunkčními herními prvky.

Nechybí ani oblíbená trampolína s mnohými zdravotními benefity pro lidský organismus. Navíc skákání na trampolíně nikdy nezklame! Během léta oceníte možnost pobývání ve stínu pod vzrostlými stromy. Stačí tři minuty procházky a ocitnete se na velkém a pěkně řešeném obecním hřišti. Nedaleko školkového objektu najdete i bazén na plavání, fotbalové hřiště, atletický stadion, tenisové kurty a gymnastickou halu. O zábavu nejsou ochuzeni ani milovníci zvířat – mohou si pravidelně zkoušet hippoterapii a vyjíždět na koních.

Internetové stránky Maxíkovy jazykové školky najdete ZDE