Závody kočárků 2016 10.4.2016 | Monkey´s Gym

Závody kočárků 2016 10.4.2016

V neděli 10. dubna 2016 přesně v 15 hodin odstartovaly po celé České republice v pořadí již páté Strolleringové závody - závody ve sportovní chůzi s kočárkem. Tento ročník byl ročníkem jubilejním, ale také poprvé mezinárodním - k České republice se v roce 2016 přidalo i Polsko.

Pro soutěžící byly připraveny 3 hlavní kategorie závodů: pro maminky, pro tatínky a pro celé rodiny, kdy bylo třeba, aby se dva členové rodiny drželi madla kočárku současně. Letos poprvé se konal závod maskotů, kterého se účastnila i naše opička Lola. I přes velkou konkurenci jasně zvítězila a vystoupala na nejvyšší stupínek vítězů :-).

Monkey´s přispělo k aktivní a pohodové atmosféře svými venkovními aktivitami pro všechny malé závodníky. Letos jsme pro malé návštěvníky připravili opičí dráhu, skok daleký a děti si mohly vyzkoušet své dovednosti v hodu na cíl.

I přes nepřízeň počasí byla účast veliká. Atmosféra byla skvělá a my už se těšíme na další ročník. A nejen my, i naše opička Lola, která pilně trénuje, aby obhájila své vítězství :-).

Galerie k článku Závody kočárků 2016 10.4.2016