Cvičit on-line s námi může každý! | Monkey´s Gym

Cvičit on-line s námi může každý!

Pro všechny děti nyní nabízíme dvě skvělé novinky!

Tanečky pro nejmenší

Letní kempy - taneční kemp Máme pro vás připravenou výuku krátkých tanečků a sestav pro všechny malé tanečnice a tanečníky. Kurz je vhodný pro děti od cca 3 let, ale i mladší se mohou zapojit. Každý týden připravíme krátký zábavný taneček, který se s námi děti mohou naučit. Délka nahrávky bude cca 10 minut. V rámci výuky předvedeme taneček v celku a pak jednotlivé kroky. Děti si mohou kroky osvojovat s námi postupně a na závěr si celý taneček zatančit.

Lekci budete mít k dispozici 7x týdně v uvedených časech na 60 minut. Je možné si ji tedy pouštět opakovaně, zastavit, vrátit atp. Cílem kurzu je naučit děti jednoduchým tanečním prvkům a krokům a vše propojit tak, aby se děti při výuce bavily. Nejedná se o dětské diskotékové tance, jde nám skutečně o základy taneční průpravy. Věříme, že si zatančíte s námi..:-)

Lekce v týdnu: PO a ČT: 16:00-17:00; ÚT, ST a Pá: 17:00-18:00; ÚT a ČT 10:30-11.30

Cena: 185 Kč/týden nebo 600 Kč/měsíc

Registrace ZDE

On-line permanentka pro všechny věkové kategorie

Cvičení - overball Pro všechny, kteří nenavštěvují naše cvičení v aktuálním semestru jsme připravili jedinečnou možnost si zacvičit s našimi oblíbenými lektory přímo doma.

V době platnosti on-line permanentky můžete on-line lekce vyčerpat kdykoli dle vašich časových možností, permanentka není vázána na konkrétní den a čas.

Do on-line lekcí je nutné se přihlásit nejpozději hodinu předem, poté Vám zašleme odkaz na video na YouTube, které bude přístupné po dobu 60 minut.

Platnost permanentky je tři měsíce od data úhrady nebo po dobu vysílání on-line lekcí.

Cena: 500 Kč/6 lekcí

Registrace ZDE

Cvičíme dle věkových kategorií:

  • Dudlíci 6-12 měsíců - výběr ze 6 termínů během týdne
  • Špunti 12-18 měsíců - výběr ze 3 termínů během týdne
  • Neposedové 18-30 měsíců - výběr ze 6 termínů během týdne
  • Rošťáci 2,5-4 roky - výběr z 8 termínů během týdne
  • Parťáci 4-6 let - výběr ze 6 termínů během týdne
  • Gymnastika 5-7 let - výběr ze 4 termínů během týdne