Spolupracujeme s BOTA-BOTA | Monkey´s Gym

Spolupracujeme s BOTA-BOTA

Pokud Vám na vašich dětech záleží a chcete pro ně šťastnou a zdravou budoucnost, neměli byste podceňovat výběr obuvi, ve které tráví vaše dítě většinu svého dne. Nejjednodušším řešením je vybrat si prodejnu, kde za kvalitu a zdravotní nezávadnost obuvi ručí majitel, který se v problematice vyzná a vychází z vlastní zkušenosti.

Chceme Vám výběr trochu usnadnit, proto jsme našli partnera, kterého můžeme vřele doporučit..:-)

Je jím kamenný obchůdek s rodinnou atmosférou BotaBota na Černém Mostě, kde seženete výhradně certifikovanou kvalitní obuv a ke všemu velký výběr jak v designu tak velikostech.

Mají skvělý výběr botiček jak renomovaných zahraničních značek jako jsou Superfit, Primigi, Viking a „dýchající“ boty Geox, které kromě komfortu nabízí i prvotřídní design, ale také osvědčené a cenově dostupnější výrobce domácí - Fare, Protetika, Santé, Pegres či KTR a zdravotními certifikáty ověnčenou domácí a sportovní obuv Befado.

měření nožiček Kromě toho vaší ratolesti nohu odborně proměří a doporučí obuv, která se hodí. Ona to totiž je trochu věda, aby bota správně seděla. Dítko bude spokojené a vy budete mít jistotu, že si nezadělává na nějaký zdravotní problém v budoucnu.

Vše potřebné najdete na: www.bota-bota.cz

BOTABOTABOTABOTA