cvičení pro děti / otevřené hodiny | Monkey´s Gym

Otevřené hodiny

Jako jediní nabízíme vašim dětem možnost vyzkoušet si náš pohybový sál i bez nutnosti pevné rezervace na daný termín a semestr.

Ve vyhrazených hodinách (více najdete v rozvrhu hodin), kterým říkáme „otevřené hodiny“ můžete přijít bez předchozí rezervace, pouze o víkendu a v týdnu v Monkey´s Gym Juklík a v Monkey´s Gym Šestka je nutné hodinu rezervovat na telefonním čísle 775 161 611, a strávit společně se svou ratolestí 60 minut plných pohybu.

Dětem i rodičům jsou při cvičení v otevřené hodině k dispozici všechna naše nářadí, měkké prvky, opičí dráhy, míče apod. Hodina není vedená lektorem.

Na začátku jsou rodiče seznámeni s vybavením tělocvičny a cviky, které mohou děti na jednotlivých nářadích provádět. V průběhu hodiny je lektor přítomen dle požadavků rodičů pro organizaci sportovních her nebo správnou asistenci při provádění jednotlivých cviků.

Koncept hodiny není přesně stanoven a řídí se čistě jen tím, čemu se děti chtějí věnovat.

Praktické informace

  • Cena: 170 Kč / hodinu (Praha 9 - Harfa, Praha 6 - Šestka), 100 Kč / hodinu (Praha 5 - Juklík)
  • V týdnu v Monkey´s Gym Harfa není nutná předchozí rezervace, o víkendu a v týdnu v Monkey´s Gym Juklík a v Monkey´s Gym Šestka rezervace na čísle 775 161 611
  • Víkendové otevřené hodiny: pokud vzhledem k programu nastane změna v pravidelných víkendových otevřených hodinách, najdete tuto informaci na FACEBOOKU vždy nejpozději v pátek odpoledne (není třeba mít vlastní FB profil)