Novinky / Akce


Cvičení pro těhotné - NOVINKA!

Cvičení pro těhotné - NOVINKA!

OD ZÁŘÍ 2016 V MONKEY´S JUKLÍK Spousta z vás se nás na cvičení pro těhotné ptá. Hodně maminek chodí se svojí ratolestí k nám cvičit i během těhotenství. fotoright#691# Díky zájmu jsme se rozhodli otevřít dvě lekce CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ týdně. A to nejdříve v pobočce... více »

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA

Zápis na podzimní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let začíná! Na obou pobočkách - Praha 5 i Praha 9 je zápis ve stejném termínu. Téměř všechny dopolední i odpolední kurzy na pobočce Praha 9 se v právě běžícím semestru již částečně nebo zcela naplnily , proto... více »

9.9.2016 - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v Monkey´s JUKLÍK

9.9.2016 - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v Monkey´s JUKLÍK

Máte doma malého neposedu, který se potřebuje pořádně vydovádět? Hledáte cvičení ve svém okolí a stále se vám nedaří najít vhodný prostor? fotoleft#254# Přijďte na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ k nám do Monkey´s Juklík vyzkoušet MODERNÍ DĚTSKOU TĚLOCVIČNU. V rámci... více »

Podzimní kurzy in-line bruslení

Podzimní kurzy in-line bruslení

V průběhu podzimu opět navazujeme na úspěšný prázdninový kemp in-line bruslení - otevřeli jsme páteční a sobotní dopolední a odpolední kurzy bruslení pro všechny malé nadšence. KURZY SE KONAJÍ V OBOU POBOČKÁCH - MONKEY´S HARFA I MONKEY´S JUKLÍK..:-) Termíny a info... více »

Praha 9 Harfa - Prázdninový program 2016

Praha 9 Harfa - Prázdninový program 2016

Program pro děti o prázdninách? Rozhodně v Monkey´s HARFA! LETNÍ ŠKOLIČKA, KURZY IN-LINE BRUSLENÍ, SPORTOVNÍ KEMPY, PRÁZDINOVÉ CVIČENÍ ZA SUPER CENU I NAROZENINOVÉ OSLAVY. PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ fotoright#57# I v letních měsících na všechny příznivce aktivně stráveného... více »

Prázdninové sportovní kempy

Prázdninové sportovní kempy

Jedinečné sportovní kempy pro děti od 3 do 10 let NA LETNÍ PRÁZDNINY JSME PŘIPRAVILI VÝBĚR ZE SPORTOVNÍCH KEMPŮ PRO DĚTI OD 3 DO 10 LET. Všechny kempy se konají ve všední dny od 8:30 do 13:00 v pobočce Monkey´s Harfa. Turnusy jsou 5ti denní, vždy se zapisuje na celý turnus... více »

Praha 9 Harfa - LETNÍ KURZ IN LINE BRUSLENÍ

Praha 9 Harfa - LETNÍ KURZ IN LINE BRUSLENÍ

LETNÍ IN-LINE TÝDENNÍ KURZY PŮLDENNÍ BLOKY (PO-PÁ 8:30 – 13:00) se zaměřením na bruslení. Kurz probíhá částečně v tělocvičně, hlavní blok na venkovní ploše Galerie Harfa . Dětem se po celou dobu věnují kvalifikovaní a zkušení lektoři Monkey´s Gym. fotoright#226#... více »

PODĚLTE SE S NÁMI :-)

PODĚLTE SE S NÁMI :-)

Se začátkem nového semestru jaro/léto 2016 jsme si pro Vás připravili novou akci - PODĚLTE SE S NÁMI :-) Budeme rádi za Vaše pozitivní postřehy. Vaše názory nás zajímají, pojďte se s námi o ně podělit. Na našich pobočkách, v Harfě i Juklíku jsme na viditelné místo... více »

Darujte cvičení v Monkey´s

Darujte cvičení v Monkey´s

Pěkný dárek nejen k Vánocům - DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě dle vašeho výběru na všechny aktivity Monkey´s Gym. fotoleft#118# Poukaz, který platí na všechny naše aktivity , jednoduše nabijete libovolnou částkou a darujete Vašim nejbližším. Platnost dárkového poukazu je 1 rok... více »

Prošli jsme testem od "ŽENY s.r.o."!

Prošli jsme testem od "ŽENY s.r.o."!

Naše cvičení otestovaly nezávislé testerky ze společnosti ŽENY sro. V průběhu jednoho měsíce mělo 20 maminek možnost navštívit kurzy cvičení, seznámit se s Monkey´s Gym a následně poskytnout hodnocení. fotoleft#312# Jsme moc rádi, že se kvalita našich služeb prokázala i z... více »