Novinky / Akce


Zápis na semestr PODZIM/ZIMA

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA

Zápis na podzimní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let začíná! Na obou pobočkách - Praha 5 i Praha 9 je zápis ve stejném termínu. Téměř všechny dopolední i odpolední kurzy na pobočce Praha 9 se v právě běžícím semestru již částečně nebo zcela naplnily , proto... více »

Praha 9 Harfa - Prázdninový program 2016

Praha 9 Harfa - Prázdninový program 2016

Program pro děti o prázdninách? Rozhodně v Monkey´s HARFA! LETNÍ ŠKOLIČKA, KURZY IN-LINE BRUSLENÍ, SPORTOVNÍ KEMPY, PRÁZDINOVÉ CVIČENÍ ZA SUPER CENU I NAROZENINOVÉ OSLAVY. PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ fotoright#57# I v letních měsících na všechny příznivce aktivně stráveného... více »

Prázdninové sportovní kempy

Prázdninové sportovní kempy

Jedinečné sportovní kempy pro děti od 3 do 10 let NA LETNÍ PRÁZDNINY JSME PŘIPRAVILI VÝBĚR ZE SPORTOVNÍCH KEMPŮ PRO DĚTI OD 3 DO 10 LET. Všechny kempy se konají ve všední dny od 8:30 do 13:00 v pobočce Monkey´s Harfa. Turnusy jsou 5ti denní, vždy se zapisuje na celý turnus... více »

Praha 9 Harfa - LETNÍ KURZ IN LINE BRUSLENÍ

Praha 9 Harfa - LETNÍ KURZ IN LINE BRUSLENÍ

LETNÍ IN-LINE TÝDENNÍ KURZY PŮLDENNÍ BLOKY (PO-PÁ 8:30 – 13:00) se zaměřením na bruslení. Kurz probíhá částečně v tělocvičně, hlavní blok na venkovní ploše Galerie Harfa . Dětem se po celou dobu věnují kvalifikovaní a zkušení lektoři Monkey´s Gym. fotoright#226#... více »

Vzkaz v lahvi - Květen

Vzkaz v lahvi - Květen

Za měsíc květen již máme výherce akce - PODĚLTE SE S NÁMI :-). Na obou pobočkách, v Harfě i v Juklíku jsme od Vás dostali během května spousty krásných vzkazů, které nás moc potěšily. Vylosovali jsme z každé lahve jeden vzkaz a vítěze jsme obdarovali naší novou... více »

Vzkaz v lahvi - DUBEN

Vzkaz v lahvi - DUBEN

Za měsíc duben již máme výherce akce - PODĚLTE SE S NÁMI :-). Na obou pobočkách, v Harfě i v Juklíku jsme od Vás dostali během dubna spousty krásných vzkazů, které nás moc potěšily. Vylosovali jsme z každé lahve jeden vzkaz a vítěze jsme obdarovali naší novou opičkovou... více »

Vzkaz v lahvi - BŘEZEN

Vzkaz v lahvi - BŘEZEN

Za měsíc březen již máme výherce akce - PODĚLTE SE S NÁMI :-). Na obou pobočkách, v Harfě i v Juklíku jsme od Vás dostali během března spousty krásných vzkazů, které nás moc potěšily. Vylosovali jsme z každé lahve jeden vzkaz a vítěze jsme obdarovali naší novou... více »

PODĚLTE SE S NÁMI :-)

PODĚLTE SE S NÁMI :-)

Se začátkem nového semestru jaro/léto 2016 jsme si pro Vás připravili novou akci - PODĚLTE SE S NÁMI :-) Budeme rádi za Vaše pozitivní postřehy. Vaše názory nás zajímají, pojďte se s námi o ně podělit. Na našich pobočkách, v Harfě i Juklíku jsme na viditelné místo... více »

Vzkaz v lahvi - ÚNOR

Vzkaz v lahvi - ÚNOR

Za měsíc únor již máme výherce akce - PODĚLTE SE S NÁMI :-). Na obou pobočkách, v Harfě i v Juklíku jsme od Vás dostali během února spousty krásných vzkazů, které nás moc potěšily. Vylosovali jsme z každé lahve jeden vzkaz a vítěze jsme obdarovali naší novou opičkovou... více »

Darujte cvičení v Monkey´s

Darujte cvičení v Monkey´s

Pěkný dárek nejen k Vánocům - DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě dle vašeho výběru na všechny aktivity Monkey´s Gym. fotoleft#118# Poukaz, který platí na všechny naše aktivity , jednoduše nabijete libovolnou částkou a darujete Vašim nejbližším. Platnost dárkového poukazu je 1 rok... více »