Novinky / Akce


Předprázdninové loučení plné zábavy a sportu v Monkey´s Gym

Předprázdninové loučení plné zábavy a sportu v Monkey´s Gym

Připravit své děti na prázdniny pořádnou dávkou zábavy a také sportování můžete v neděli 26. června v tělocvičně Monkey´s Gym v Galerii Harfa na Praze 9! Akce vypukne 26.6.2016 ve 14:00 a potrvá po celé odpoledne až do 18:00 . Vstup je zcela zdarma, rezervace není nutná... více »

Přijďte na RATOLEST FEST 28.5.2016

Přijďte na RATOLEST FEST 28.5.2016

Třetí ročník ZÁŽITKOVÉHO FESTIVALU PRO RODINY S DĚTMI Ratolest Fest, se samozřejmě neobejde bez naší účasti..:-) Místo: náplavka Rašínovo a Hořejší nábřeží Den: sobota 28.5.2016 od 9:00 do 19:00 Vstup: zcela zdarma Po celý den se zde můžete společně s dětmi bavit... více »

Jarní kurzy in-line bruslení

Jarní kurzy in-line bruslení

V průběhu jara opět navazujeme na úspěšné in-line bruslení v loňském roce - otevřeli jsme páteční a víkendové dopolední a odpolední kurzy bruslení pro všechny malé nadšence. KURZY SE KONAJÍ V OBOU POBOČKÁCH - MONKEY´S HARFA I MONKEY´S JUKLÍK..:-) Termíny a info níže... více »

Diskotéka s Lolou v Harfě

Diskotéka s Lolou v Harfě

TERMÍN: NEDĚLE 29.5.2016 od 17:00 Pravidelně pořádáme vždy poslední neděli v měsíci ODPOLEDNÍ DISKOTÉKU PRO DĚTI. Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky. Předtancovává také náš maskot, opička Lola. Termín: 29.5.2016... více »

Vzkaz v lahvi - DUBEN

Vzkaz v lahvi - DUBEN

Za měsíc duben již máme výherce akce - PODĚLTE SE S NÁMI :-). Na obou pobočkách, v Harfě i v Juklíku jsme od Vás dostali během dubna spousty krásných vzkazů, které nás moc potěšily. Vylosovali jsme z každé lahve jeden vzkaz a vítěze jsme obdarovali naší novou opičkovou... více »

Prázdninové sportovní kempy

Prázdninové sportovní kempy

Jedinečné sportovní kempy pro děti od 3 do 10 let NA LETNÍ PRÁZDNINY JSME PŘIPRAVILI VÝBĚR ZE SPORTOVNÍCH KEMPŮ PRO DĚTI OD 3 DO 10 LET. Všechny kempy se konají ve všední dny od 8:30 do 13:00 v pobočce Monkey´s Harfa. Turnusy jsou 5ti denní, vždy se zapisuje na celý turnus... více »

Praha 9 Harfa - LETNÍ KURZ IN LINE BRUSLENÍ

Praha 9 Harfa - LETNÍ KURZ IN LINE BRUSLENÍ

LETNÍ IN-LINE TÝDENNÍ KURZY PŮLDENNÍ BLOKY (PO-PÁ 8:30 – 13:00) se zaměřením na bruslení. Kurz probíhá částečně v tělocvičně, hlavní blok na venkovní ploše Galerie Harfa . Dětem se po celou dobu věnují kvalifikovaní a zkušení lektoři Monkey´s Gym. fotoright#226#... více »

Vzkaz v lahvi - BŘEZEN

Vzkaz v lahvi - BŘEZEN

Za měsíc březen již máme výherce akce - PODĚLTE SE S NÁMI :-). Na obou pobočkách, v Harfě i v Juklíku jsme od Vás dostali během března spousty krásných vzkazů, které nás moc potěšily. Vylosovali jsme z každé lahve jeden vzkaz a vítěze jsme obdarovali naší novou... více »

PODĚLTE SE S NÁMI :-)

PODĚLTE SE S NÁMI :-)

Se začátkem nového semestru jaro/léto 2016 jsme si pro Vás připravili novou akci - PODĚLTE SE S NÁMI :-) Budeme rádi za Vaše pozitivní postřehy. Vaše názory nás zajímají, pojďte se s námi o ně podělit. Na našich pobočkách, v Harfě i Juklíku jsme na viditelné místo... více »

Vzkaz v lahvi - ÚNOR

Vzkaz v lahvi - ÚNOR

Za měsíc únor již máme výherce akce - PODĚLTE SE S NÁMI :-). Na obou pobočkách, v Harfě i v Juklíku jsme od Vás dostali během února spousty krásných vzkazů, které nás moc potěšily. Vylosovali jsme z každé lahve jeden vzkaz a vítěze jsme obdarovali naší novou opičkovou... více »