Novinky / Akce


Zápis na semestr JARO/LÉTO

Zápis na semestr JARO/LÉTO

Zápis na jarní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let probíhá od ledna! Na obou pobočkách - Praha 5 i Praha 9 je zápis ve stejném termínu. Téměř všechny dopolední i odpolední kurzy na pobočce Praha 9 se v právě běžícím semestru již částečně nebo zcela naplnily... více »

Malé sportování v Harfě - 29.1. 2017

Malé sportování v Harfě - 29.1. 2017

Oblíbené sportovní odpoledne s First Bike - JIŽ POŠESTÉ :-) fotoleft#725-170# Máte doma dítko od 2 do 5 let? Venku je nevlídno a tak Vám už roupama leze i po stropě? Přijďte si s ním opět zacvičit do Monkey´s Gym a zajezdit na odrážedlech First BIKE – nejenže se vaše... více »

Diskotéka s Lolou v Harfě

Diskotéka s Lolou v Harfě

TERMÍN: NEDĚLE 29.1. 2017 od 17:00 Pravidelně pořádáme vždy poslední neděli v měsíci ODPOLEDNÍ DISKOTÉKU PRO DĚTI. Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky. Předtancovává také náš maskot, opička Lola. Termín: 29.1. 2017... více »

Cvičení a posilování pro maminky s dětmi - NOVINKA

Cvičení a posilování pro maminky s dětmi - NOVINKA

Zná to asi každá maminka. Po porodu byste ráda shodila nadbytečné kilogramy a vrátila se na svou původní váhu. Jenže málokdy najdete čas na cvičení, respektive hlídání pro miminko, které si zpravidla na kurzy vzít nemůžete. S řešením toho všeho nyní přicházíme -... více »

Cvičení pro těhotné - zimní semestr

Cvičení pro těhotné - zimní semestr

OD ZÁŘÍ 2016 V MONKEY´S JUKLÍK fotoright#691# Díky velkému zájmu, se kterým jsme se setkali po prvním podzimním semestru CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ, jsme se rozhodli v kurzech pokračovat. A to opět na pobočce Monkey´s JUKLÍK. Lekce budou probíhat ve večerních hodinách a budou... více »

NOVÉ TERMÍNY KURZŮ BRUSLENÍ

NOVÉ TERMÍNY KURZŮ BRUSLENÍ

Pro velký zájem jsme pro Vás otevřeli další termíny kurzů ledního bruslení u nás na Harfě!! Kdy: sobota 4.2., 11.2., 18.2. a 25.2. vždy v časech 9:00 - 10:00, 10:15 - 11:15 a 11:30-12:30. Kde: na střeše obchodního centra Galerie Harfa Kurzy se velmi rychle plní, tak neváhejte... více »

Kurzy bruslení

Kurzy bruslení

Pro velký zájem otevíráme i tuto zimu KURZY BRUSLENÍ PRO DĚTI OD 4 LET. Cílem kurzu je provést děti prvními krůčky na bruslích. Ukázat jim základy pohybu, dodat sebevědomí při nové činnosti, společně se naučit úplné základy tak, aby mohly následně s rodiči nebo v rámci... více »

Hledáme nové posily

Hledáme nové posily

Především pro ty nejmenší hledáme nové lektorky do našich tělocvičen . fotoleft#774-100# Máte zkušenosti s prací s dětmi od 6 měsíců do 4 let, jste flexibilní v dopoledních hodinách a chcete společně s námi pomáhat dětem v jejich pohybovém vývoji? Pak neváhejte a ozvěte... více »

Darujte cvičení v Monkey´s

Darujte cvičení v Monkey´s

Pěkný dárek nejen k Vánocům - DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě dle vašeho výběru na všechny aktivity Monkey´s Gym. fotoleft#118# Poukaz, který platí na všechny naše aktivity , jednoduše nabijete libovolnou částkou a darujete Vašim nejbližším. Platnost dárkového poukazu je 1 rok... více »

Prošli jsme testem od "ŽENY s.r.o."!

Prošli jsme testem od "ŽENY s.r.o."!

Naše cvičení otestovaly nezávislé testerky ze společnosti ŽENY s.r.o. V průběhu jednoho měsíce mělo 20 maminek možnost navštívit kurzy cvičení, seznámit se s Monkey´s Gym a následně poskytnout hodnocení. fotoleft#312# Jsme moc rádi, že se kvalita našich služeb prokázala i... více »