Novinky / Akce


Zábavné čertování v Monkey´s Gym

Zábavné čertování v Monkey´s Gym

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 4.12.2016 odpoledne podívat k nám na ZÁBAVNÉ ČERTOVÁNÍ a třeba se to společně dozvíme. Můžete všechny tři vyzvat na souboj a vyhrát nějakou sladkou odměnu. To už je přece výzva! Termín: 4.12.2016 od... více »

Hledáme nové posily

Hledáme nové posily

Především pro ty nejmenší hledáme nové lektorky do našich tělocvičen . fotoleft#774-100# Máte zkušenosti s prací s dětmi od 6 měsíců do 4 let, jste flexibilní v dopoledních hodinách a chcete společně s námi pomáhat dětem v jejich pohybovém vývoji? Pak neváhejte a ozvěte... více »

Kurzy bruslení

Kurzy bruslení

Pro velký zájem otevíráme i tuto zimu KURZY BRUSLENÍ PRO DĚTI OD 4 LET. Cílem kurzu je provést děti prvními krůčky na bruslích. Ukázat jim základy pohybu, dodat sebevědomí při nové činnosti, společně se naučit úplné základy tak, aby mohly následně s rodiči nebo v rámci... více »

Vánoční diskotéka s Lolou v Juklíku

Vánoční diskotéka s Lolou v Juklíku

Čekání na Ježíška si zkrátíme vánočně laděnou dětskou diskotékou. Společně si zatancujeme a nasajeme vánoční atmosféru :-). TERMÍN: NEDĚLE 11.12.2016 od 15:00, 16:00 a 17:00 Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky... více »

Vánoční diskotéka s Lolou v Harfě

Vánoční diskotéka s Lolou v Harfě

Čekání na Ježíška si zkrátíme vánočně laděnou dětskou diskotékou. Společně si zatancujeme a nasajeme vánoční atmosféru :-). TERMÍN: NEDĚLE 18.12.2016 od 17:00 Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky. I tentokrát... více »

Cvičení pro těhotné - NOVINKA!

Cvičení pro těhotné - NOVINKA!

OD ZÁŘÍ 2016 V MONKEY´S JUKLÍK Spousta z vás se nás na cvičení pro těhotné ptá. Hodně maminek chodí se svojí ratolestí k nám cvičit i během těhotenství. fotoright#691# Díky zájmu jsme se rozhodli otevřít dvě lekce CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ týdně. A to nejdříve v pobočce... více »

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA

Zápis na podzimní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let je v plném proudu! Na obou pobočkách - Praha 5 i Praha 9 je zápis ve stejném termínu. Téměř všechny dopolední i odpolední kurzy na pobočce Praha 9 se v právě běžícím semestru již částečně nebo zcela naplnily... více »

Darujte cvičení v Monkey´s

Darujte cvičení v Monkey´s

Pěkný dárek nejen k Vánocům - DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě dle vašeho výběru na všechny aktivity Monkey´s Gym. fotoleft#118# Poukaz, který platí na všechny naše aktivity , jednoduše nabijete libovolnou částkou a darujete Vašim nejbližším. Platnost dárkového poukazu je 1 rok... více »

Prošli jsme testem od "ŽENY s.r.o."!

Prošli jsme testem od "ŽENY s.r.o."!

Naše cvičení otestovaly nezávislé testerky ze společnosti ŽENY s.r.o. V průběhu jednoho měsíce mělo 20 maminek možnost navštívit kurzy cvičení, seznámit se s Monkey´s Gym a následně poskytnout hodnocení. fotoleft#312# Jsme moc rádi, že se kvalita našich služeb prokázala i... více »

Spolupracujeme s BOTA-BOTA

Spolupracujeme s BOTA-BOTA

Pokud Vám na vašich dětech záleží a chcete pro ně šťastnou a zdravou budoucnost, neměli byste podceňovat výběr obuvi, ve které tráví vaše dítě většinu svého dne. Nejjednodušším řešením je vybrat si prodejnu, kde za kvalitu a zdravotní nezávadnost obuvi ručí majitel... více »