Novinky / Akce


Týden fitness Praha

Týden fitness Praha

Přijďte nás navštívit na HARFU nebo do JUKLÍKU v rámci týdne fitness 24. - 30.10. 2016. Více informací se dozvíte ZDE a ZDE fotoright#804# více »

Dětské otisky ruček a nožek

Dětské otisky ruček a nožek

Průběh listopadu bude v Monkey´s HARFA a JUKLÍK patřit kromě cvičení také zábavnému tvoření. Náš oblíbený partner - Kroužky a proužky - si pro děti i maminky připravil výrobu OTISKŮ RUČEK A NOŽEK na keramiku dle Vašeho výběru ..:-) Nezapomenutelná památka pro Vás... více »

Diskotéka s Lolou v Harfě

Diskotéka s Lolou v Harfě

TERMÍN: NEDĚLE 30.10.2016 od 17:00 Pravidelně pořádáme vždy poslední neděli v měsíci ODPOLEDNÍ DISKOTÉKU PRO DĚTI. Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky. Předtancovává také náš maskot, opička Lola. Termín: 30.10.2016... více »

Předvánoční tvořivé odpoledne

Předvánoční tvořivé odpoledne

V neděli 27.11.2016 od 14 do 18 hodin přijďte na předvánoční výtvarnou dílnu pro děti i rodiče. Super odpoledne plné tvoření, cvičení i tancování letos pořádáme počtvrté a opět jsme připravili řadu pěkných výrobků, které si mohou udělat děti samy. Přijďte si... více »

Cvičení pro těhotné - NOVINKA!

Cvičení pro těhotné - NOVINKA!

OD ZÁŘÍ 2016 V MONKEY´S JUKLÍK Spousta z vás se nás na cvičení pro těhotné ptá. Hodně maminek chodí se svojí ratolestí k nám cvičit i během těhotenství. fotoright#691# Díky zájmu jsme se rozhodli otevřít dvě lekce CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ týdně. A to nejdříve v pobočce... více »

Zábavné čertování v Monkey´s Gym

Zábavné čertování v Monkey´s Gym

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 4.12.2016 odpoledne podívat k nám na ZÁBAVNÉ ČERTOVÁNÍ a třeba se to společně dozvíme. Můžete všechny tři vyzvat na souboj a vyhrát nějakou sladkou odměnu. To už je přece výzva! Termín: 4.12.2016 od... více »

Vánoční diskotéka s Lolou v Juklíku

Vánoční diskotéka s Lolou v Juklíku

Čekání na Ježíška si zkrátíme vánočně laděnou dětskou diskotékou. S polečně si zatancujeme a nasajeme vánoční atmosféru :-). TERMÍN: NEDĚLE 11.12.2016 od 15:00, 16:00 a 17:00 Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky... více »

Vánoční diskotéka s Lolou v Harfě

Vánoční diskotéka s Lolou v Harfě

Čekání na Ježíška si zkrátíme vánočně laděnou dětskou diskotékou. S polečně si zatancujeme a nasajeme vánoční atmosféru :-). TERMÍN: NEDĚLE 18.12.2016 od 17:00 Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky. I tentokrát... více »

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA

Zápis na podzimní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let je v plném proudu! Na obou pobočkách - Praha 5 i Praha 9 je zápis ve stejném termínu. Téměř všechny dopolední i odpolední kurzy na pobočce Praha 9 se v právě běžícím semestru již částečně nebo zcela naplnily... více »

PODĚLTE SE S NÁMI :-)

PODĚLTE SE S NÁMI :-)

Se začátkem nového semestru jaro/léto 2016 jsme si pro Vás připravili novou akci - PODĚLTE SE S NÁMI :-) Budeme rádi za Vaše pozitivní postřehy. Vaše názory nás zajímají, pojďte se s námi o ně podělit. Na našich pobočkách, v Harfě i Juklíku jsme na viditelné místo... více »