Novinky / Akce


Oslavte s námi 4.narozeniny - 9.10.2016

Oslavte s námi 4.narozeniny - 9.10.2016

Bohatý sportovní program jako poděkování za vaši přízeň! V neděli 9.10.2016 od 14:00 do 18:00 vás v plné sestavě rádi přivítáme v Monkey´s Harfa. fotoright#728# Oslavy budou skutečně velké:po celé odpoledne se bude cvičit, na děti čeká zábavná sportovní olympiáda... více »

Cvičení pro těhotné - NOVINKA!

Cvičení pro těhotné - NOVINKA!

OD ZÁŘÍ 2016 V MONKEY´S JUKLÍK Spousta z vás se nás na cvičení pro těhotné ptá. Hodně maminek chodí se svojí ratolestí k nám cvičit i během těhotenství. fotoright#691# Díky zájmu jsme se rozhodli otevřít dvě lekce CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ týdně. A to nejdříve v pobočce... více »

Netradiční cvičení pro maminky s dětmi - NOVINKA

Netradiční cvičení pro maminky s dětmi - NOVINKA

Zná to asi každá maminka. Po porodu by jste ráda shodila nadbytečné kilogramy a vrátila se na svou původní váhu. Jenže málokdy najdete čas na cvičení, respektive hlídání pro miminko, které si zpravidla na kurzy vzít nemůžete. S řešením toho všeho nyní přichází... více »

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA

Zápis na podzimní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let začíná! Na obou pobočkách - Praha 5 i Praha 9 je zápis ve stejném termínu. Téměř všechny dopolední i odpolední kurzy na pobočce Praha 9 se v právě běžícím semestru již částečně nebo zcela naplnily , proto... více »

Podzimní kurzy in-line bruslení

Podzimní kurzy in-line bruslení

V průběhu podzimu opět navazujeme na úspěšný prázdninový kemp in-line bruslení - otevřeli jsme páteční a sobotní dopolední a odpolední kurzy bruslení pro všechny malé nadšence. KURZY SE KONAJÍ V OBOU POBOČKÁCH - MONKEY´S HARFA I MONKEY´S JUKLÍK..:-) Termíny a info... více »

PODĚLTE SE S NÁMI :-)

PODĚLTE SE S NÁMI :-)

Se začátkem nového semestru jaro/léto 2016 jsme si pro Vás připravili novou akci - PODĚLTE SE S NÁMI :-) Budeme rádi za Vaše pozitivní postřehy. Vaše názory nás zajímají, pojďte se s námi o ně podělit. Na našich pobočkách, v Harfě i Juklíku jsme na viditelné místo... více »

Darujte cvičení v Monkey´s

Darujte cvičení v Monkey´s

Pěkný dárek nejen k Vánocům - DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě dle vašeho výběru na všechny aktivity Monkey´s Gym. fotoleft#118# Poukaz, který platí na všechny naše aktivity , jednoduše nabijete libovolnou částkou a darujete Vašim nejbližším. Platnost dárkového poukazu je 1 rok... více »

Prošli jsme testem od "ŽENY s.r.o."!

Prošli jsme testem od "ŽENY s.r.o."!

Naše cvičení otestovaly nezávislé testerky ze společnosti ŽENY s.r.o. V průběhu jednoho měsíce mělo 20 maminek možnost navštívit kurzy cvičení, seznámit se s Monkey´s Gym a následně poskytnout hodnocení. fotoleft#312# Jsme moc rádi, že se kvalita našich služeb prokázala i... více »

Spolupracujeme s BOTA-BOTA

Spolupracujeme s BOTA-BOTA

Pokud Vám na vašich dětech záleží a chcete pro ně šťastnou a zdravou budoucnost, neměli byste podceňovat výběr obuvi, ve které tráví vaše dítě většinu svého dne. Nejjednodušším řešením je vybrat si prodejnu, kde za kvalitu a zdravotní nezávadnost obuvi ručí majitel... více »

MÁMĚ DVĚ POBOČKY V PRAZE!

MÁMĚ DVĚ POBOČKY V PRAZE!

Od 1.9.2014 má Monkey´s Gym již dvě pobočky v Praze! Další moderní dětskou „tělocvičnu, jak ji neznáte“ najdete nyní v Praze 5 - Baby Club Juklík a v Praze 9 - Galerie Harfa! Proč cvičit právě v Monkey´s Gym? • Nejsme jen cvičení, jsme dětská tělocvična • Komfortní... více »