Novinky / Akce


Zápis na semestr PODZIM/ZIMA

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA

Zápis na podzimní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let začíná! Na obou pobočkách - Praha 5 i Praha 9 je zápis ve stejném termínu. Téměř všechny dopolední i odpolední kurzy na pobočce Praha 9 se v právě běžícím semestru již částečně nebo zcela naplnily , proto... více »

Praha 9 Harfa - Prázdninový program 2016

Praha 9 Harfa - Prázdninový program 2016

Program pro děti o prázdninách? Rozhodně v Monkey´s HARFA! LETNÍ ŠKOLIČKA, KURZY IN-LINE BRUSLENÍ, SPORTOVNÍ KEMPY, PRÁZDINOVÉ CVIČENÍ ZA SUPER CENU I NAROZENINOVÉ OSLAVY. PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ fotoright#57# I v letních měsících na všechny příznivce aktivně stráveného... více »

Prázdninové sportovní kempy

Prázdninové sportovní kempy

Jedinečné sportovní kempy pro děti od 3 do 10 let NA LETNÍ PRÁZDNINY JSME PŘIPRAVILI VÝBĚR ZE SPORTOVNÍCH KEMPŮ PRO DĚTI OD 3 DO 10 LET. Všechny kempy se konají ve všední dny od 8:30 do 13:00 v pobočce Monkey´s Harfa. Turnusy jsou 5ti denní, vždy se zapisuje na celý turnus... více »

Praha 9 Harfa - LETNÍ KURZ IN LINE BRUSLENÍ

Praha 9 Harfa - LETNÍ KURZ IN LINE BRUSLENÍ

LETNÍ IN-LINE TÝDENNÍ KURZY PŮLDENNÍ BLOKY (PO-PÁ 8:30 – 13:00) se zaměřením na bruslení. Kurz probíhá částečně v tělocvičně, hlavní blok na venkovní ploše Galerie Harfa . Dětem se po celou dobu věnují kvalifikovaní a zkušení lektoři Monkey´s Gym. fotoright#226#... více »

Podzimní kurzy in-line bruslení

Podzimní kurzy in-line bruslení

V průběhu podzimu opět navazujeme na úspěšný prázdninový kemp in-line bruslení - otevřeli jsme páteční a sobotní dopolední a odpolední kurzy bruslení pro všechny malé nadšence. KURZY SE KONAJÍ V OBOU POBOČKÁCH - MONKEY´S HARFA I MONKEY´S JUKLÍK..:-) Termíny již brzy... více »

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v Monkey´s JUKLÍK

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v Monkey´s JUKLÍK

Máte doma malého neposedu, který se potřebuje pořádně vydovádět? Hledáte cvičení ve svém okolí a stále se vám nedaří najít vhodný prostor? fotoleft#254# Přijďte na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ k nám do Monkey´s Juklík vyzkoušet MODERNÍ DĚTSKOU TĚLOCVIČNU. V rámci... více »

Vzkaz v lahvi - Červen

Vzkaz v lahvi - Červen

I za měsíc červen již máme výherce akce - PODĚLTE SE S NÁMI :-). Na obou pobočkách, v Harfě i v Juklíku jsme od Vás dostali během června spousty krásných vzkazů, které nás moc potěšily. Vylosovali jsme z každé lahve jeden vzkaz a vítěze jsme obdarovali naší novou... více »

Vzkaz v lahvi - Květen

Vzkaz v lahvi - Květen

Za měsíc květen již máme výherce akce - PODĚLTE SE S NÁMI :-). Na obou pobočkách, v Harfě i v Juklíku jsme od Vás dostali během května spousty krásných vzkazů, které nás moc potěšily. Vylosovali jsme z každé lahve jeden vzkaz a vítěze jsme obdarovali naší novou... více »

Vzkaz v lahvi - DUBEN

Vzkaz v lahvi - DUBEN

Za měsíc duben již máme výherce akce - PODĚLTE SE S NÁMI :-). Na obou pobočkách, v Harfě i v Juklíku jsme od Vás dostali během dubna spousty krásných vzkazů, které nás moc potěšily. Vylosovali jsme z každé lahve jeden vzkaz a vítěze jsme obdarovali naší novou opičkovou... více »

Vzkaz v lahvi - BŘEZEN

Vzkaz v lahvi - BŘEZEN

Za měsíc březen již máme výherce akce - PODĚLTE SE S NÁMI :-). Na obou pobočkách, v Harfě i v Juklíku jsme od Vás dostali během března spousty krásných vzkazů, které nás moc potěšily. Vylosovali jsme z každé lahve jeden vzkaz a vítěze jsme obdarovali naší novou... více »