Modrá bonusová karta


Pro naše klienty nabízíme Modrou bonusovou kartu. Tato karta opravňuje držitele k čerpání výhod a slev dle podmínek stanovených Monkey´s Gym.

Bonus karta

Karta je platná po celou dobu, kdy jste aktivním klientem Monkey´s Gym - tzn. vaše ratolest je přihlášena do kurzu cvičení.

Slevy můžete čerpat přímo u nás a také u našich smluvních partnerů. Jejich síť stále rozšiřujeme..:-)

Karta je zpoplatněná - cena 390 Kč.

Slevy v Monkey´s Harfa a Monkey´s Šestka :

  • kurzovné 5%
  • nápoje/bar 10%
  • narozeninová oslava 10%
  • prázdninový program 10%

Výhody a slevy u našich partnerů:

Beebi

Beebi

Společnost beebi s.r.o. nabízí profesionální služby v oblasti péče o děti všech věkových kategorií. Beebi zajišťuje chůvy na jednorázové i pravidelné hlídání v rodinách, na společenských akcích, hotelech či dětských koutcích, kromě rodného jazyka komunikujeme... více »

Bota - Bota

Bota - Bota

Specializovaná prodejna certifikované dětské obuvi značek Superfit, Geox, Ricosta, Primigi, Fare, Viking, Protetika, KTR, Pegres, Essi, Demar, DDStep, RAK, Santé a další. V sortimentu také školní aktovky Step by Step od Hamy, které vyhrály dTest. SLEVA 10% . Slevu obdržíte při... více »

Kitztravel

Kitztravel

Kitztravel - to jsou Míša a Petr, kteří mají mnoho osobních zkušeností s organizací dovolených šitých na míru. Je to spojení 19 leté praxe v cestovním ruchu a lásky k cestovaní. Jsou připraveni vyhledat pro vás tu nejlepší destinaci dle individuálních požadavků... více »

YoBar

YoBar

Rádi mlsáte zmrzlinu? Máme pro vás tip na skvělou alternativu, která chutná možná ještě líp a navíc je zdraví prospěšná! Namís­to přeslazené a tučné zmrzliny vám do kelímku proudí chladivý a lahodný jogurt plný vápníku, vitamínů a živých kultur – takzvaný... více »