Naši odborníci a lektoři | Monkey´s Gym

Naši odborníci a lektoři

TÁBORSKÁ Monika

Monika Lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů, Rošťáků a Šídel.

Absolventka sportovního gymnázia, semináře Cvičení dětí kojeneckého a batolecího věku.

„Sport miluji odmalička, více jak deset let jsem se závodně věnovala atletice. Největším mým úspěchem byly starty na ME v r. 2011 a 2009, jsem několikanásobnou medailistkou ČR ve sprinterských disciplínách.
V Monkey’s Gym pracuji jako lektorka od samého začátku, a práce s dětmi mě velmi baví. Ráda předávám své sportovní zkušenosti dětem, pozoruji jejich pokroky ve cvičení. Největší odměnou je pro mě jejich úsměv na tváři.“

PÁVOVÁ Šárka

Šárka Pávová Lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů a Rošťáků.

„Sport a práce s dětmi jsou nedílnou součástí mého života. V mládí jsem se 10 let závodně věnovala sportovní gymnastice (I. Výkonnostní třída). Jsem akreditovaná lektorka jógy II. třídy se zaměřením na dětskou a rodinnou jógu. Sama se věnuji józe již téměř 10 let (powerjóga, hathajóga a kundaliní jóga). Především jsem ale maminka dvou synů, které se snažím od malička vést ke sportu tak, aby pochopili, že pohyb je přirozenou součástí našeho života.

Práce v Monkey´s je pro mě radostí a výzvou zároveň. Děti, a to nejen mé vlastní, mě neustále učí pracovat na sobě samé. O to víc mě těší vnímat spokojenost na obou stranách.“

ŠÍSTKOVÁ Kristina

Kristina Šístková Lektorka Neposedů, Rošťáků, Šídel, Parťáků, Sporťáků a Gymnastiky. Vede kurzy bruslení.

Absolventka Vysoké školy tělesné výchovy a sportu PALESTRA, obor Výživové poradenství a sportovní diagnostika. Absolventka kurzu Cvičení s kojenci a batolaty.

„Mým životem je tanec, především step. Ve svém volném čase ráda cvičím jógu, fitbox nebo si jen tak zajdu do posilovny. V zimě jezdím na bruslích, na lyžích a na snowboardu. Dětem se věnuji i na dětském táboře, učím je tanečky a občas vypomáhám s jejich hlídáním v MŠ i doma.

Práce s dětmi je zajímavá a nikdy mi nezevšední. Těší mě, že děti v budoucnu využijí to, co je naučím. Snažím se, aby na hodiny cvičení rády vzpomínaly. Neustále mě překvapuje dětská bezprostřednost, která mě vždycky pobaví.

Monkey´s Gym je pro děti to nejlepší, protože již ti nejmenší by se měli naučit, že pohyb patří ke každodennímu životu.“

ŠNAJBERKOVÁ Karolína

Karolína Šnajberková Recepční a lektorka Dudlíků, Špuntů, Rošťáků, Parťáků, Gymnastiky a Sporťáků

Studentka vysoké školy. Absolventka kurzu Cvičení s kojenci a batolaty.

„Sportu se věnuji už od svých šesti let, kdy mě moji rodiče přihlásili do jedné taneční školy v Praze. Můj největší úspěch je titul Mistra světa ve street-dance.

Díky tanci jsem začala jezdit na dětské taneční tábory, kam poslední tři roky jezdím jako oddílová vedoucí nejmenších dětí. Práce s dětmi mě velmi baví, jelikož se s nimi nikdy nenudím, vždy přijdou s něčím novým a neustále mě překvapují.

V Monkey’s Gym hlavně oceňuji práci s úplně nejmenšími (Dudlíčky), kde dětem dopomáháme ke správnému vývoji a vidíme jejich největší pokroky. V této kategorii se ráda vzdělávám, a proto jsem absolvovala již dvě školení zaměřené na psychomotorický vývoj dítěte, které mi Monkey’s umožnilo. Na každé cvičení se vždy těším a největší odměnou je pro mě, když děti z mé hodiny odchází s úsměvem a spokojení.“

MICHÁLKOVÁ Tereza

Tereza Michálková Lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů a Rošťáků

Absolventka kurzu Cvičení s kojenci.

„Sportu jsem se věnovala aktivně již od raného dětství. Začínala jsem sportovní gymnastikou a 15 let jsem hrála volejbal. Jsem maminkou dvou dětí, kterým se snažím ukazovat, že sport je především zábava a patří do našeho každodenního života.

Práce v Monkey´s Gym mě velmi baví, těší mě radost a bezprostřednost dětí. Cvičení v barevné, perfektně vybavené a bezpečné tělocvičně je pro děti zábavný a skvělý způsob, jak strávit volný čas, zasportovat si a užít si legraci pod vedením zkušených lektorů, kteří se dětem stoprocentně věnují."

RŮŽIČKOVÁ Markéta

Markéta Růžičková Recepční a lektorka Špuntů, Neposedů, Rošťáků, Parťáků a Gymnastiky

Absolventka kurzu lezení a pedagogiky volného času.

„Sport mě provází v různých podobách již od dětství. Chodila jsem do Sokola a později na sportovní aerobik a lezení. Dnes se všem sportovní aktivitám věnuji převážně rekreačně. Nejraději chodím do posilovny,na jógu, jumping a baví mě in-line brusle. V zimě, když nedělám instruktorku lyžování, nejraději na sjezdovce ohromuji svou jízdou na lyžích a snowboardu.

Dříve jsem učila děti lézt na boulderingové stěně. Spojení práce s dětmi a sportem je pro mě ideální kombinace. Baví mě se podílet na vývoji dítěte a sledovat jeho posun.Největší odměnou práce s dětmi v Monkey´s pro mě je, když odchází z lekce spokojené, s úsměvem na tváři a těší se na každé příště s pocitem, že si hodinu společně užijeme."

TESAŘÍKOVÁ Kristýna

Tesaříková Kristýna Recepční a lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů, Rošťáků, Parťáků a Gymnastiky

Absolventka Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy.

„Sportu se věnuji už od malička. Základy jsem získala v Sokole a pak jsem se několik let věnovala moderní gymnastice. Nyní ve volném čase nejraději běhám, cvičím jógu, hraji squash, v létě chodím po horách a v zimě jezdím na snowboardu.

Práce v Monkey’s Gym mě baví a naplňuje. Ráda sleduji, jak se děti postupně ve svých sportovních dovednostech zlepšují. Dělám vše pro to, aby z mých hodin odcházely spokojené a těšily se na další společnou hodinu. Snažím se jim předávat svou lásku k pohybu.“

DAŇKOVÁ Tereza

Tereza Daňková Lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů, Rošťáků, Parťáků a Gymnastiky

Absolventka Konzervatoře Jaroslava Ježka, obor scénický tanec.

„Mou celoživotní vášní je tanec. Externě jsem spolupracovala s divadlem ABC, Národním a Stavovským divadlem. Obrovská zkušenost byla mé tříleté zahraniční angažmá na zaoceánských lodích.Již téměř 20 let vystupuji v Černém divadle a tanec také vyučuji na ZUŠ Velké Popovice.

Od mala se věnuji plavání, lyžování a in-line bruslení. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. A přidáme-li k tomu můj celoživotní koníček – sport, mám jasno v práci, kterou chci dělat. Tuto možnost mi dává Monkey´s Gym. Vše, co umím, všechny mé zkušenosti, mám ohromnou chuť předávat dětem. Chci je „rozhýbat“, tak aby je to bavilo a chodily na mé lekce rády.“

Mgr. Jan BERAN

Mgr. Jan Beran Odborný konzultant společnosti Monkey´s Gym, podílel se na přípravě metodiky cvičení pro děti od 2,5 let. Vzdělání: FTVS, obor metodik tělesné výchovy, specializace sportovní gymnastika.

Je trenérem sportovní gymnastiky a tenisu, současně učí tělesnou výchovu na střední škole. Jeho odborností je zejména sportovní gymnastika, ve které úspěšně reprezentoval na republikové úrovni, zkušenosti má také s gymnastickou průpravou hráčů ledního hokeje a fotbalu.

prof. MUDr. Ladislav Plánka, Ph.D.

prof. MUDr. Ladislav Plánka,Ph.D. MUDr. Plánka působí od roku 2002 na Klinice dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno, od 1.7.2012 je pověřen jejím vedením. Jeho hlavní specializací jsou úrazy dětí a problematika dětského pohybového aparátu.V rámci své praxe se podílel na řešení mnoha odborných projektů, mimo jiné např. na komplexním řešení prevence dětské úrazovosti v ČR.

V Monkey´s Gym jsme moc rádi, že je pan profesor odborným garantem naší společnosti. I díky jeho přispění můžeme rodičům garantovat metodiku cvičení, která je skutečně v souladu se správným psychomotorickým vývojem dětí.

ZORKA PINKAS

Zorka Pinkas Zakladatelka a majitelka firmy FIMASE, která na Havajských ostrovech úspěšně provozuje mimo jiné centrum pro cvičení a masáže pro děti od narození až po školní věk. Vzdělání: dětská zdravotní sestra.

V Monkey´s Gym je konzultantkou pro cvičení kojenců a batolat.Významně přispěla při tvorbě metodiky kurzů, do kterých vnesla své dlouholeté zkušenosti při práci s dětmi.