Beebi | Monkey´s Gym

Beebi | Monkey´s Gym

Beebi

Společnost beebi s.r.o. nabízí profesionální služby v oblasti péče o děti všech věkových kategorií. Beebi zajišťuje chůvy na jednorázové i pravidelné hlídání v rodinách, na společenských akcích, hotelech či dětských koutcích, kromě rodného jazyka komunikujeme anglicky, německy, francouzsky či rusky. Beebi klade velký důraz na pečlivý výběr chův, hlavní podmínkou pro přijetí chůvy do společnosti je jednoznačně a v první řadě láska k dětem, chuť a radost z práce a komunikace s dětmi.

Chůvy beebi mají primárně zdravotnické či pedagogické vzdělání, pravidelně absolvují kurzy základů první pomoci a další odborná setkání zaměřená na rozvoj a výchovu dětí. Náplň práce chův je různorodá a vždy dle konkrétního požadavku klientů, zahrnuje mj. celodenní péči o dítě/děti, chůvy beebi chodí s dětmi na procházky, plavat, cvičit, do Montessori dílniček, zajišťují doučování, doprovod a vyzvedávání ze školek/škol/zájmových kroužků apod.

Využijte pravidelné hlídání a získáte dárkový beebi voucher - večerní hlídání zdarma. Výhodu obdržíte při předložení Modré bonusové karty.

BeebiBeebi