Novinky / Akce


Cvičení pro těhotné podzimní semestr

Cvičení pro těhotné podzimní semestr

Díky zájmu, se kterým jsme se setkali v minulém semestru, jsme se rozhodli pokračovat v tolik oblíbeném CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ v pobočce Monkey´s JUKLÍK. fotoright#691# Lekce probíhá ve večerních hodinách a zahrnuje důležité posilovací a uvolňovací cviky vhodné právě pro... více »

Podzimní kurzy in-line bruslení

Podzimní kurzy in-line bruslení

V průběhu podzimu opět otevíráme oblíbené víkendové dopolední kurzy bruslení pro všechny malé nadšence. KURZY SE KONAJÍ NA POBOČKÁCH - MONKEY´S HARFA A MONKEY´S ŠESTKA..:-) Termíny a info níže. V rámci kurzu s dětmi procvičíme aktuální dovednosti a naučíme je vždy i... více »

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2022

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2022

V září začne další semestr cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let, zápis probíhá od června! Již brzy začíná další semestr moderních kurzů cvičení pro děti.fotoright#255# Vyzkoušejte náš jedinečný koncept pohybové všestrannosti pro nejmenší . Moderní dětské... více »

Pomoc ukrajinským dětem

Pomoc ukrajinským dětem

Vyčlenili jsme pro děti z válkou zasažené Ukrajiny místa i v našich kurzech. fotoright#1769-250# Zdarma můžou navštěvovat kurzy s lektory pro děti od 6 měsíců do 7 let a otevřené hodiny. Podmínky: doložení potvrzení o očkování nebo nějaký ekvivalent z ČR. Potvrzení o... více »

Pravidla bezpečného cvičení

Pravidla bezpečného cvičení

PRAVIDLA BEZPEČNÉHO CVIČENÍ PLATNÁ OD 14. 3. 2022 Většina pravidel pro vstup a pohyb v prostorách provozoven byla vládními opatřeními zrušena. I přes to prosíme, abyste v zájmu ochrany zdraví dětí i dospělých dodržovaly minimální preventivní opatření, která... více »

Dováděník

Dováděník

fotoright#1839-250# Nyní si u nás můžete zakoupit krásný deník Dováděník , kde si můžete zaznamenávat všechna společná dobrodružství s dětmi a vytvořit tak knihu plnou vzpomínek. Kniha je vhodná pro děti od 1 roku do 7 let a obsahuje aktivity, které patří neodmyslitelně k... více »

Přijímáme MultiSport kartu

Přijímáme MultiSport kartu

Nově přijímáme na všech třech pobočkách MultiSport kartu. Vstup jednou za den bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny , kdy otevřené hodiny probíhají se dovíte v sekci rozvrh hodin. Na tyto hodiny můžete přijít bez předchozí rezervace - pouze je nutné si telefonicky... více »

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Pěkný dárek nejen k Vánocům - DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě dle vašeho výběru na všechny aktivity Monkey´s Gym. fotoleft#118# Poukaz, který platí na všechny naše aktivity , jednoduše nabijete libovolnou částkou a darujete Vašim nejbližším. Platnost dárkového poukazu je 1 rok... více »

MÁME 3. POBOČKU V PRAZE

MÁME 3. POBOČKU V PRAZE

15. 1. 2018 jsme otevřeli a zahájili provoz již na 3. pobočce v OC Šestka na Praze 6. Lekce dle rozvrhu již probíhají, těšíme se na všechny malé sportovkyně a sportovce! Proč cvičit právě v Monkey´s Gym? • Nejsme jen cvičení, jsme dětská tělocvična • Komfortní prostor... více »

Hledáme nové posily

Hledáme nové posily

Do nově připravované pobočky na Praze 6 v OC Šetka hledáme kolegy, kteří mají chuť pracovat s dětmi a účastnit se krásného procesu jejich růstu. fotoleft#774-100# Hledáme do našeho týmu kolegy/ně na pozicích: - LEKTOR/KA - LEKTOR/KA PRO VÍKENDOVÉ AKCE - RECEPČNÍ Zaujala... více »