Novinky / Akce


Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2018

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2018

Zápis na podzimní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let bude probíhat od června! Na všech pobočkách - Praha 5, Praha 9 i Praha 6 je zápis ve stejném termínu. Téměř všechny dopolední i odpolední kurzy na pobočce Praha 9 a Praha 5 se v právě běžícím semestru již... více »

Podzimní kurzy in-line bruslení

Podzimní kurzy in-line bruslení

V průběhu podzimu opět navazujeme na úspěšný prázdninový kemp in-line bruslení - otevřeli jsme páteční, sobotní a nedělní dopolední a odpolední kurzy bruslení pro všechny malé nadšence. KURZY SE NOVĚ KONAJÍ NA VŠECH TŘECH POBOČKÁCH - MONKEY´S HARFA, MONKEY´S JUKLÍK... více »

Diskotéka s Lolou v Harfě a na Šestce

Diskotéka s Lolou v Harfě a na Šestce

TERMÍN: NEDĚLE 30. 9. 2018 od 17:00 Po prázdninové pauze se opět vrací naše oblíbené pravidelné odpolední diskotéky pro děti, které pořádáme vždy poslední neděli v měsíci v Monkey´s Harfa a Šestka . Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na... více »

Sportovní odpoledne s Lolou

Sportovní odpoledne s Lolou

Přijďte si s námi užít odpoledne plné sportu do Monkey´s Šestka a Harfa! Kdy a kde: v sobotu 6.10. v Monkey´s Šestka a v neděli 7.10. v Monkey´s Harfa, vždy v čase 14.00-18.00 Vstup zdarma, registrace není nutná fotoleft#418-200# Pro Vaše děti si naši zkušení lektoři... více »

Přijímáme ActivePass

Přijímáme ActivePass

Nově přijímáme na všech třech pobočkách ActivePass. Vstup bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny. S doplatkem poté i na kurzové hodiny! Kurzové hodiny se předplácí do konce aktuálního semestru. foto#1208 více »

MÁME 3. POBOČKU V PRAZE

MÁME 3. POBOČKU V PRAZE

15. 1. 2018 jsme otevřeli a zahájili provoz již na 3. pobočce v OC Šestka na Praze 6. Lekce dle rozvrhu již probíhají, těšíme se na všechny malé sportovkyně a sportovce! Proč cvičit právě v Monkey´s Gym? • Nejsme jen cvičení, jsme dětská tělocvična • Komfortní prostor... více »

Hledáme nové posily

Hledáme nové posily

Do nově připravované pobočky na Praze 6 v OC Šetka hledáme kolegy, kteří mají chuť pracovat s dětmi a účastnit se krásného procesu jejich růstu..:-) fotoleft#774-100# Hledáme do našeho týmu kolegy/ně na pozicích: - LEKTOR/KA - LEKTOR/KA PRO VÍKENDOVÉ AKCE - RECEPČNÍ Zaujala... více »

Happy Label

Happy Label

Připravili jsme pro Vás další zajímavou novinku – speciální nažehlovací, nalepovací a reflexní ŠTÍTKY S OPIČKOU LOLOU! Ve spolupráci s výrobcem štítků HAPPY LABEL www.happylabel.cz tak vznikla unikátní kolekce. ŠTÍTKY HAPPY LABEL jsou extrémně odolné a mohou se... více »

Darujte cvičení v Monkey´s

Darujte cvičení v Monkey´s

Pěkný dárek nejen k Vánocům - DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě dle vašeho výběru na všechny aktivity Monkey´s Gym. fotoleft#118# Poukaz, který platí na všechny naše aktivity , jednoduše nabijete libovolnou částkou a darujete Vašim nejbližším. Platnost dárkového poukazu je 1 rok... více »

Prošli jsme testem od "ŽENY s.r.o."!

Prošli jsme testem od "ŽENY s.r.o."!

Naše cvičení otestovaly nezávislé testerky ze společnosti ŽENY s.r.o. V průběhu jednoho měsíce mělo 20 maminek možnost navštívit kurzy cvičení, seznámit se s Monkey´s Gym a následně poskytnout hodnocení. fotoleft#312# Jsme moc rádi, že se kvalita našich služeb prokázala i... více »