Novinky / Akce


Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2024

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2024

V září začne další semestr cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let, zápis bude probíhat od konce května! Již brzy začíná další semestr moderních kurzů cvičení pro děti. fotoright#255# Vyzkoušejte náš jedinečný koncept pohybové všestrannosti pro nejmenší . Moderní... více »

Sportovní příměstské tábory Monkey´s Gym

Sportovní příměstské tábory Monkey´s Gym

Jsme odborníky na prázdninové sportovní kempy pro děti od 3 let. Příměstské tábory se sportovní tématikou pořádáme již 11 let. Naším hlavním cílem je vidět dětské pokroky a šťastný smích malých sportovců, když se jim podaří zvládnout novou dovednost! :-) Klademe... více »

Jarní kurzy in-line bruslení

Jarní kurzy in-line bruslení

V průběhu jara opět otevíráme oblíbené víkendové dopolední kurzy bruslení pro všechny malé nadšence. KURZY SE KONAJÍ NA POBOČKÁCH - MONKEY´S HARFA, ŠESTKA A CHODOV. Termíny a info níže. V rámci kurzu s dětmi procvičíme aktuální dovednosti a naučíme je vždy i něco... více »

Diskotéka s Lolou v Harfě, Šestce a Chodově

Diskotéka s Lolou v Harfě, Šestce a Chodově

TERMÍN: NEDĚLE 23. 6. 2024 od 17:00 Pravidelně pořádáme vždy poslední neděli v měsíci v Monkey´s Harfa, Šestka a Chodov ODPOLEDNÍ DISKOTÉKU PRO DĚTI. Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky. Předtancovává také náš... více »

Cvičení pro těhotné

Cvičení pro těhotné

Díky zájmu, se kterým jsme se setkali v minulých semestrech, jsme se rozhodli pokračovat v tolik oblíbeném CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ v pobočce Monkey´s JUKLÍK. fotoright#691# Lekce probíhá ve večerních hodinách a zahrnuje důležité posilovací a uvolňovací cviky vhodné právě pro... více »

Prázdninový program v MG Harfa, Šestka a Chodov

Prázdninový program v MG Harfa, Šestka a Chodov

Program pro děti o prázdninách? Rozhodně v Monkey´s HARFA, ŠESTKA a CHODOV! LETNÍ ŠKOLIČKA, KURZY IN-LINE BRUSLENÍ, SPORTOVNÍ KEMPY, PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ ZA SUPER CENU I NAROZENINOVÉ OSLAVY. PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ fotoright#57# I v letních měsících na všechny příznivce... více »

Pravidla bezpečného cvičení

Pravidla bezpečného cvičení

PRAVIDLA BEZPEČNÉHO CVIČENÍ PLATNÁ OD 28. 3. 2024 Aktuálně nejsou žádná vládní opatření upřesňující a nařizující hygienická pravidla pro vstup a pohyb do prostor provozoven. Situace kolem jakéhokoliv nakažlivého onemocnění je v České republice hygienickými stanicemi... více »

Otevřeli jsme 4. pobočku

Otevřeli jsme 4. pobočku

S ohromnou radostí Vám oznamujeme, že jsme OTEVŘELI JIŽ 4. MODERNÍ DĚTSKOU TĚLOCVIČNU v nákupním centru WESTFIELD CHODOV, Praha 4. Těšit se můžete na vše, co již znáte z našich ostatních tělocvičen: obrovský výběr lekcí denně 9 - 19 hodin krásné, barevné a bezpečné... více »

Dováděník

Dováděník

fotoright#1839-250# Nyní si u nás můžete zakoupit krásný deník Dováděník , kde si můžete zaznamenávat všechna společná dobrodružství s dětmi a vytvořit tak knihu plnou vzpomínek. Kniha je vhodná pro děti od 1 roku do 7 let a obsahuje aktivity, které patří neodmyslitelně k... více »

Přijímáme MultiSport kartu

Přijímáme MultiSport kartu

Nově přijímáme na všech třech pobočkách MultiSport kartu. Vstup jednou za den bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny , kdy otevřené hodiny probíhají se dovíte v sekci rozvrh hodin. Na tyto hodiny můžete přijít bez předchozí rezervace - pouze je nutné si telefonicky... více »