Novinky / Akce


Sportovní příměstské tábory Monkey´s Gym

Sportovní příměstské tábory Monkey´s Gym

Jsme odborníky na prázdninové sportovní kempy pro děti od 3 let Příměstské tábory se sportovní tématikou pořádáme již 8 let. Naším hlavním cílem je vidět dětské pokroky a šťastný smích malých sportovců, když se jim podaří zvládnout novou dovednost..:-) Klademe... více »

On-line diskotéka s opičkou Lolou

On-line diskotéka s opičkou Lolou

V Monkey´s Gym ani nyní rozhodně nezahálíme! A protože se děti nemohou vyřádit přímo v tělocvičnách, instruktoři si pro ně připravili on-line dětskou diskotéku s opičkou Lolou! fotoleft#1559-250# Na malé tanečníky a tanečnice čeká půlhodina tance, her a dovádění na... více »

Dočasné přerušení provozu

Dočasné přerušení provozu

Do 22.1.2021 jsou na základě rozhodnutí vlády opět všechny provozovny Monkey’s Gym bohužel uzavřeny. Aktuálně se ruší všechny pravidelné lekce, otevřené hodiny, narozeninové oslavy. Od 4.1.2021 budeme pro všechny klienty registrované do kurzů vysílat on-line náhradní lekce... více »

Cvičit on-line s námi může každý!

Cvičit on-line s námi může každý!

Pro všechny děti nyní nabízíme dvě skvělé novinky! Tanečky pro nejmenší fotoleft#1560-300# Máme pro vás připravenou výuku krátkých tanečků a sestav pro všechny malé tanečnice a tanečníky. Kurz je vhodný pro děti od cca 3 let, ale i mladší se mohou zapojit. Každý... více »

Kurzy ledního bruslení

Kurzy ledního bruslení

I tuto zimu otevíráme oblíbené KURZY BRUSLENÍ PRO DĚTI OD 4 LET. fotoright#1275-270# Cílem kurzu je provést děti prvními krůčky na bruslích. Ukázat jim základy pohybu, dodat sebevědomí při nové činnosti, společně se naučit úplné základy tak, aby mohly následně s rodiči... více »

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2020

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2020

Zápis na podzimní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let je v plném proudu! Na všech pobočkách - Praha 5, Praha 9 i Praha 6 probíhá zápis ve stejném termínu. Všichni noví klienti mají ZKUŠEBNÍ HODINU ZDARMA! fotoright#929# Naše tělocvičny splňují všechny aktuální... více »

Přijímáme MultiSport kartu

Přijímáme MultiSport kartu

Nově přijímáme na všech třech pobočkách MultiSport kartu. Vstup jednou za den bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny , kdy otevřené hodiny probíhají se dovíte v sekci rozvrh hodin. Na tyto hodiny můžete přijít bez předchozí rezervace - pouze je nutné si telefonicky... více »

Přijímáme ActivePass

Přijímáme ActivePass

Nově přijímáme na všech třech pobočkách ActivePass. Vstup bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny , kdy otevřené hodiny probíhají se dovíte v sekci rozvrh hodin. Na tyto hodiny můžete přijít bez předchozí rezervace - pouze je nutné si telefonicky (tel.: 775 16 16 11)... více »

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Pěkný dárek nejen k Vánocům - DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě dle vašeho výběru na všechny aktivity Monkey´s Gym. fotoleft#118# Poukaz, který platí na všechny naše aktivity , jednoduše nabijete libovolnou částkou a darujete Vašim nejbližším. Platnost dárkového poukazu je 1 rok... více »

MÁME 3. POBOČKU V PRAZE

MÁME 3. POBOČKU V PRAZE

15. 1. 2018 jsme otevřeli a zahájili provoz již na 3. pobočce v OC Šestka na Praze 6. Lekce dle rozvrhu již probíhají, těšíme se na všechny malé sportovkyně a sportovce! Proč cvičit právě v Monkey´s Gym? • Nejsme jen cvičení, jsme dětská tělocvična • Komfortní prostor... více »