Novinky / Akce


MG ŠESTKA - Prázdninový program 2018

MG ŠESTKA - Prázdninový program 2018

Prázdninový program pro děti i v Monkey´s ŠESTKA! LETNÍ ŠKOLIČKA, KURZY IN-LINE BRUSLENÍ, SPORTOVNÍ KEMPY, PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ ZA SUPER CENU I NAROZENINOVÉ OSLAVY. PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ fotoright#57# I v letních měsících na všechny příznivce aktivně stráveného času... více »

MG HARFA - Prázdninový program 2018

MG HARFA - Prázdninový program 2018

Program pro děti o prázdninách? Rozhodně v Monkey´s HARFA! LETNÍ ŠKOLIČKA, KURZY IN-LINE BRUSLENÍ, SPORTOVNÍ KEMPY, PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ ZA SUPER CENU I NAROZENINOVÉ OSLAVY. PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ fotoright#57# I v letních měsících na všechny příznivce aktivně stráveného... více »

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2018

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2018

Zápis na podzimní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let bude probíhat od června! Na všech pobočkách - Praha 5, Praha 9 i Praha 6 je zápis ve stejném termínu. Téměř všechny dopolední i odpolední kurzy na pobočce Praha 9 a Praha 5 se v právě běžícím semestru již... více »

Praha 6 ŠESTKA - Letní sportovní a in-line kempy

Praha 6 ŠESTKA - Letní sportovní a in-line kempy

Jedinečné sportovní a in-line kempy pro děti od 4 do 10 let NA LETNÍ PRÁZDNINY JSME PŘIPRAVILI VÝBĚR ZE SPORTOVNÍCH KEMPŮ PRO DĚTI OD 4 DO 10 LET. Všechny kempy se konají ve všední dny od 8:30 do 13:00 v pobočce Monkey´s Šestka. Turnusy jsou 5denní, vždy se zapisuje na celý... více »

Praha 9 HARFA - Letní sportovní kempy

Praha 9 HARFA - Letní sportovní kempy

Jedinečné sportovní kempy pro děti od 4 do 10 let NA LETNÍ PRÁZDNINY JSME PŘIPRAVILI VÝBĚR ZE SPORTOVNÍCH KEMPŮ PRO DĚTI OD 4 DO 10 LET. Všechny kempy se konají ve všední dny od 8:30 do 13:00 v pobočce Monkey´s Harfa. Turnusy jsou 5denní, vždy se zapisuje na celý turnus... více »

Praha 9 HARFA - Letní kurzy in-line bruslení

Praha 9 HARFA - Letní kurzy in-line bruslení

LETNÍ IN-LINE TÝDENNÍ KURZY PŮLDENNÍ BLOKY (PO-PÁ 8:30 – 13:00) se zaměřením na bruslení. Kurz probíhá na venkovním hřišti Galerie Harfa . Dětem se po celou dobu věnují kvalifikovaní a zkušení lektoři Monkey´s Gym. fotoright#226# Každá lekce začíná rozcvičkou na... více »

OTEVŘELI JSME 3. POBOČKU

OTEVŘELI JSME 3. POBOČKU

15. 1. 2018 jsme otevřeli a zahájili provoz již na 3. pobočce v OC Šestka na Praze 6. Lekce dle rozvrhu již probíhají, těšíme se na všechny malé sportovkyně a sportovce! Proč cvičit právě v Monkey´s Gym? • Nejsme jen cvičení, jsme dětská tělocvična • Komfortní prostor... více »

BRZY OTEVŘEME 3. POBOČKU!

BRZY OTEVŘEME 3. POBOČKU!

S radostí oznamujeme, že hned na začátku ledna 2018 otevřeme již 3. pobočku Monkey´s Gym! Kde: OC Šestka, Fajtlova 1090/1, Praha 6 Akce na měsíc leden: při koupi celého semestru jaro/léto 2018 cvičíte v lednu ZDARMA Připravujeme pro Vás opět barevnou moderní tělocvičnu... více »

Hledáme nové posily

Hledáme nové posily

Do nově připravované pobočky na Praze 6 v OC Šetka hledáme kolegy, kteří mají chuť pracovat s dětmi a účastnit se krásného procesu jejich růstu..:-) fotoleft#774-100# Hledáme do našeho týmu kolegy/ně na pozicích: - LEKTOR/KA - LEKTOR/KA PRO VÍKENDOVÉ AKCE - RECEPČNÍ Zaujala... více »

Happy Label

Happy Label

Připravili jsme pro Vás další zajímavou novinku – speciální nažehlovací, nalepovací a reflexní ŠTÍTKY S OPIČKOU LOLOU! Ve spolupráci s výrobcem štítků HAPPY LABEL www.happylabel.cz tak vznikla unikátní kolekce. ŠTÍTKY HAPPY LABEL jsou extrémně odolné a mohou se... více »