Novinky / Akce


Předvánoční focení

Předvánoční focení

V průběhu listopadu a na záčátku prosince 12.11. - 5.12.2018 bude probíhat na všech třech pobočkách Monkey´s focení dětí profesionálními fotografy Janou Volkovou a Pavlem Ovsíkem. Zastavíme pro Vás čas a zachytíme krásu i úsměv Vašeho dítěte na úžasných fotografiích... více »

Diskotéka s Lolou v Harfě a na Šestce

Diskotéka s Lolou v Harfě a na Šestce

TERMÍN: NEDĚLE 25. 11. 2018 od 17:00 Pravidelně pořádáme vždy poslední neděli v měsíci v Monkey´s Harfa a Šestka ODPOLEDNÍ DISKOTÉKU PRO DĚTI. Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky. Předtancovává také náš maskot... více »

Čertovské řádění a Vánoční tvoření

Čertovské řádění a Vánoční tvoření

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Přijďte se k nám podívat první prosincový víkend na ZÁBAVNÉ ČERTOVÁNÍ a třeba se to společně dozvíme. Tento rok jsme Mikulášskou opět spojili s VÁNOČNÍM TVOŘENÍM. Celé odpoledne bude o zábavu postaráno. Akce se... více »

Přijímáme MultiSport kartu

Přijímáme MultiSport kartu

Nově přijímáme na všech třech pobočkách MultiSport kartu. Vstup bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny. foto#1264 více »

8. narozeniny Galerie Harfa

8. narozeniny Galerie Harfa

Obchodní centrum Galerie Harfa slaví již 8. narozeniny. Přijďte do Harfy 4. - 11. listopadu a užijte si oslavy spolu s námi. Slevové kupóny, které jsou k vyzvednutí již od 2. listopadu, vás určitě potěší. V Monkey´s Gym můžete uplatnit kupón se slevou 20% na otevřené hodiny... více »

Přijímáme ActivePass

Přijímáme ActivePass

Nově přijímáme na všech třech pobočkách ActivePass. Vstup bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny . S doplatkem poté i na kurzové hodiny! Kurzové hodiny se předplácí do konce aktuálního semestru. foto#1208 více »

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2018

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2018

Zápis na podzimní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let bude probíhat od června! Na všech pobočkách - Praha 5, Praha 9 i Praha 6 je zápis ve stejném termínu. Téměř všechny dopolední i odpolední kurzy na pobočce Praha 9 a Praha 5 se v právě běžícím semestru již... více »

MÁME 3. POBOČKU V PRAZE

MÁME 3. POBOČKU V PRAZE

15. 1. 2018 jsme otevřeli a zahájili provoz již na 3. pobočce v OC Šestka na Praze 6. Lekce dle rozvrhu již probíhají, těšíme se na všechny malé sportovkyně a sportovce! Proč cvičit právě v Monkey´s Gym? • Nejsme jen cvičení, jsme dětská tělocvična • Komfortní prostor... více »

Hledáme nové posily

Hledáme nové posily

Do nově připravované pobočky na Praze 6 v OC Šetka hledáme kolegy, kteří mají chuť pracovat s dětmi a účastnit se krásného procesu jejich růstu..:-) fotoleft#774-100# Hledáme do našeho týmu kolegy/ně na pozicích: - LEKTOR/KA - LEKTOR/KA PRO VÍKENDOVÉ AKCE - RECEPČNÍ Zaujala... více »

Happy Label

Happy Label

Připravili jsme pro Vás další zajímavou novinku – speciální nažehlovací, nalepovací a reflexní ŠTÍTKY S OPIČKOU LOLOU! Ve spolupráci s výrobcem štítků HAPPY LABEL www.happylabel.cz tak vznikla unikátní kolekce. ŠTÍTKY HAPPY LABEL jsou extrémně odolné a mohou se... více »