Novinky / Akce


Jarní kurzy in-line bruslení

Jarní kurzy in-line bruslení

V průběhu jara opět otevíráme oblíbené páteční a víkendové dopolední kurzy bruslení pro všechny malé nadšence. KURZY SE KONAJÍ NA VŠECH TŘECH POBOČKÁCH - MONKEY´S HARFA, MONKEY´S JUKLÍK I MONKEY´S ŠESTKA..:-) Termíny a info níže. V rámci kurzu s dětmi procvičíme... více »

Sportovní příměstské tábory Monkey´s Gym

Sportovní příměstské tábory Monkey´s Gym

Jsme odborníky na prázdninové sportovní kempy pro děti od 3 let. Příměstské tábory se sportovní tématikou pořádáme již 9 let. Naším hlavním cílem je vidět dětské pokroky a šťastný smích malých sportovců, když se jim podaří zvládnout novou dovednost! :-) Klademe... více »

Diskotéka s Lolou v Harfě a na Šestce

Diskotéka s Lolou v Harfě a na Šestce

TERMÍN: NEDĚLE 29. 5. 2022 od 17:00 Pravidelně pořádáme vždy poslední neděli v měsíci v Monkey´s Harfa a Šestka ODPOLEDNÍ DISKOTÉKU PRO DĚTI. Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky. Předtancovává také náš maskot... více »

Pomoc ukrajinským dětem

Pomoc ukrajinským dětem

Vyčlenili jsme pro děti z válkou zasažené Ukrajiny místa i v našich kurzech. fotoright#1769-250# Zdarma můžou navštěvovat kurzy s lektory pro děti od 6 měsíců do 7 let a otevřené hodiny. Podmínky: doložení potvrzení o očkování nebo nějaký ekvivalent z ČR. Potvrzení o... více »

Cvičení pro těhotné jarní semestr

Cvičení pro těhotné jarní semestr

Díky zájmu, se kterým jsme se setkali po minulém semestru, jsme se rozhodli pokračovat v tolik oblíbeném CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ v pobočce Monkey´s JUKLÍK. fotoright#691# Lekce probíhá ve večerních hodinách a zahrnuje důležité posilovací a uvolňovací cviky vhodné právě pro... více »

Zápis na semestr JARO/LÉTO 2022

Zápis na semestr JARO/LÉTO 2022

Zápis na jarní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let začne hned po Vánocích! Již brzy začíná další semestr moderních kurzů cvičení pro děti. fotoright#255# Vyzkoušejte náš jedinečný koncept pohybové všestrannosti pro nejmenší. Moderní dětské tělocvičny... více »

Prázdninový program v MG Harfa a Šestka

Prázdninový program v MG Harfa a Šestka

Program pro děti o prázdninách? Rozhodně v Monkey´s HARFA a ŠESTKA! LETNÍ ŠKOLIČKA, KURZY IN-LINE BRUSLENÍ, SPORTOVNÍ KEMPY, PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ ZA SUPER CENU I NAROZENINOVÉ OSLAVY. PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ fotoright#57# I v letních měsících na všechny příznivce aktivně... více »

Pravidla bezpečného cvičení

Pravidla bezpečného cvičení

PRAVIDLA BEZPEČNÉHO CVIČENÍ PLATNÁ OD 14. 3. 2022 Většina pravidel pro vstup a pohyb v prostorách provozoven byla vládními opatřeními zrušena. I přes to prosíme, abyste v zájmu ochrany zdraví dětí i dospělých dodržovaly minimální preventivní opatření, která... více »

Dováděník

Dováděník

fotoright#1839-250# Nyní si u nás můžete zakoupit krásný deník Dováděník , kde si můžete zaznamenávat všechna společná dobrodružství s dětmi a vytvořit tak knihu plnou vzpomínek. Kniha je vhodná pro děti od 1 roku do 7 let a obsahuje aktivity, které patří neodmyslitelně k... více »

Přijímáme MultiSport kartu

Přijímáme MultiSport kartu

Nově přijímáme na všech třech pobočkách MultiSport kartu. Vstup jednou za den bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny , kdy otevřené hodiny probíhají se dovíte v sekci rozvrh hodin. Na tyto hodiny můžete přijít bez předchozí rezervace - pouze je nutné si telefonicky... více »