Novinky / Akce


Zápis na semestr JARO/LÉTO 2019

Zápis na semestr JARO/LÉTO 2019

Zápis na jarní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let bude probíhat od ledna! Na všech pobočkách - Praha 5, Praha 9 i Praha 6 je zápis ve stejném termínu. Téměř všechny dopolední i odpolední kurzy na pobočce Praha 9 a Praha 5 se v právě běžícím semestru již... více »

Kurzy ledního bruslení

Kurzy ledního bruslení

Pro velký zájem otevíráme i tuto zimu KURZY BRUSLENÍ PRO DĚTI OD 4 LET. Nově bude lední bruslení i v Monkey´s Šestka! fotoright#1275-270# Cílem kurzu je provést děti prvními krůčky na bruslích. Ukázat jim základy pohybu, dodat sebevědomí při nové činnosti, společně se... více »

Malé sportování v Harfě

Malé sportování v Harfě

Oblíbené sportovní odpoledne - JIŽ POOSMÉ :-) fotoleft#722-170# Máte doma dítko od 2 do 7 let? Venku je nevlídno a tak Vám už roupama leze i po stropě? Přijďte si s ním opět zacvičit do Monkey´s Gym a vyzkoušet spoustu nových věcí -nejenže se vaše ratolest protáhne, ale... více »

Diskotéka s Lolou v Harfě a na Šestce

Diskotéka s Lolou v Harfě a na Šestce

TERMÍN: NEDĚLE 27. 1. 2019 od 17:00 Pravidelně pořádáme vždy poslední neděli v měsíci v Monkey´s Harfa a Šestka ODPOLEDNÍ DISKOTÉKU PRO DĚTI. Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky. Předtancovává také náš maskot... více »

Přijímáme MultiSport kartu

Přijímáme MultiSport kartu

Nově přijímáme na všech třech pobočkách MultiSport kartu. Vstup bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny. foto#1264 více »

Přijímáme ActivePass

Přijímáme ActivePass

Nově přijímáme na všech třech pobočkách ActivePass. Vstup bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny . S doplatkem poté i na kurzové hodiny! Kurzové hodiny se předplácí do konce aktuálního semestru. foto#1208 více »

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Pěkný dárek nejen k Vánocům - DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě dle vašeho výběru na všechny aktivity Monkey´s Gym. fotoleft#118# Poukaz, který platí na všechny naše aktivity , jednoduše nabijete libovolnou částkou a darujete Vašim nejbližším. Platnost dárkového poukazu je 1 rok... více »

MÁME 3. POBOČKU V PRAZE

MÁME 3. POBOČKU V PRAZE

15. 1. 2018 jsme otevřeli a zahájili provoz již na 3. pobočce v OC Šestka na Praze 6. Lekce dle rozvrhu již probíhají, těšíme se na všechny malé sportovkyně a sportovce! Proč cvičit právě v Monkey´s Gym? • Nejsme jen cvičení, jsme dětská tělocvična • Komfortní prostor... více »

Hledáme nové posily

Hledáme nové posily

Do nově připravované pobočky na Praze 6 v OC Šetka hledáme kolegy, kteří mají chuť pracovat s dětmi a účastnit se krásného procesu jejich růstu..:-) fotoleft#774-100# Hledáme do našeho týmu kolegy/ně na pozicích: - LEKTOR/KA - LEKTOR/KA PRO VÍKENDOVÉ AKCE - RECEPČNÍ Zaujala... více »

Happy Label

Happy Label

Připravili jsme pro Vás další zajímavou novinku – speciální nažehlovací, nalepovací a reflexní ŠTÍTKY S OPIČKOU LOLOU! Ve spolupráci s výrobcem štítků HAPPY LABEL www.happylabel.cz tak vznikla unikátní kolekce. ŠTÍTKY HAPPY LABEL jsou extrémně odolné a mohou se... více »