Novinky / Akce


Vánoční diskotéka v Harfě, Šestce a Chodově

Vánoční diskotéka v Harfě, Šestce a Chodově

TERMÍN: NEDĚLE 17. 12. 2023 od 17:00 Pro taneční nadšence máme připravenou vánoční diskotéku s opičkou Lolou. Tentokrát si zatančíme na vánoční písničky a navodíme příjemnou atmosféru nadcházejících svátků Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují... více »

Předvánoční focení

Předvánoční focení

Před Vánoci Vám opět chceme nabídnout na všech pobočkách Monkey´s Gym oblíbené focení dětí profesionálními fotografy Kateřinou Sedláčkovou, Janou Volkovou a Janem Čechem. Zastavíme pro Vás čas a zachytíme krásu i úsměv Vašeho dítěte na úžasných fotografiích... více »

Kurzy ledního bruslení

Kurzy ledního bruslení

I tuto zimu otevíráme oblíbené KURZY BRUSLENÍ PRO DĚTI OD 4 LET. fotoright#1275-270# Cílem kurzu je provést děti prvními krůčky na bruslích. Ukázat jim základy pohybu, dodat sebevědomí při nové činnosti, společně se naučit úplné základy tak, aby mohly následně s rodiči... více »

Cvičení pro těhotné

Cvičení pro těhotné

Díky zájmu, se kterým jsme se setkali v minulých semestrech, jsme se rozhodli pokračovat v tolik oblíbeném CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ v pobočce Monkey´s JUKLÍK. fotoright#691# Lekce probíhá ve večerních hodinách a zahrnuje důležité posilovací a uvolňovací cviky vhodné právě pro... více »

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2023

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2023

V září začne další semestr cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let, zápis bude probíhat od konce května! Již brzy začíná další semestr moderních kurzů cvičení pro děti. fotoright#255# Vyzkoušejte náš jedinečný koncept pohybové všestrannosti pro nejmenší . Moderní... více »

Otevřeli jsme 4. pobočku

Otevřeli jsme 4. pobočku

S ohromnou radostí Vám oznamujeme, že jsme OTEVŘELI JIŽ 4. MODERNÍ DĚTSKOU TĚLOCVIČNU v nákupním centru WESTFIELD CHODOV, Praha 4. Těšit se můžete na vše, co již znáte z našich ostatních tělocvičen: obrovský výběr lekcí denně 9 - 19 hodin krásné, barevné a bezpečné... více »

Pravidla bezpečného cvičení

Pravidla bezpečného cvičení

PRAVIDLA BEZPEČNÉHO CVIČENÍ PLATNÁ OD 14. 3. 2022 Většina pravidel pro vstup a pohyb v prostorách provozoven byla vládními opatřeními zrušena. I přes to prosíme, abyste v zájmu ochrany zdraví dětí i dospělých dodržovaly minimální preventivní opatření, která... více »

Dováděník

Dováděník

fotoright#1839-250# Nyní si u nás můžete zakoupit krásný deník Dováděník , kde si můžete zaznamenávat všechna společná dobrodružství s dětmi a vytvořit tak knihu plnou vzpomínek. Kniha je vhodná pro děti od 1 roku do 7 let a obsahuje aktivity, které patří neodmyslitelně k... více »

Přijímáme MultiSport kartu

Přijímáme MultiSport kartu

Nově přijímáme na všech třech pobočkách MultiSport kartu. Vstup jednou za den bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny , kdy otevřené hodiny probíhají se dovíte v sekci rozvrh hodin. Na tyto hodiny můžete přijít bez předchozí rezervace - pouze je nutné si telefonicky... více »

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Pěkný dárek nejen k Vánocům - DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě dle vašeho výběru na všechny aktivity Monkey´s Gym. fotoleft#118# Poukaz, který platí na všechny naše aktivity , jednoduše nabijete libovolnou částkou a darujete Vašim nejbližším. Platnost dárkového poukazu je 1 rok... více »