Venkovní individuální cvičení | Monkey´s Gym

Venkovní individuální cvičení

Pro všechny malé sportovce jsme s naším týmem lektorů a lektorek připravili individuální venkovní lekce, které budou vždy splňovat aktuální nařízení. Venkovní individuální cvičení Začneme s nimi hned, jak bude sport v přírodě povolen. Navážeme tak na velmi žádané loňské venkovní aktivity.

Naším cílem je umožnit dětem pořádně se vydovádět na čerstvém vzduchu, naučit se novým dovednostem a zažít zábavu mimo domov a bez rodičů. :-)

Venkovní individuální cvičení Cvičení je zatím určeno vždy jen pro jedno dítě, případně pro sourozence (max.2). Vybrané lokality budou velmi málo frekventované, děti s lektorem či lektorkou budou mít na trénink klid. Díky individuálnímu kurzu plně přizpůsobíme tempo a obtížnost výuky aktuálním dovednostem Vaší ratolesti. Horní věková hranice není omezena, spodní hranice jsou 3 roky, mladší jen po domluvě. Kurzy vedou naši kmenoví lektoři. Všechny lekce mají propracovanou metodiku, budeme cvičit, řádit, hrát si…

  • Témata jednotlivých lekcí: atletika/běhy, atletika/hody, atletika/skoky, gymnastika/balanc, malé míčky a hry, zvířátka, overball a hody, švihadlo a skákací pytel, míčovky/míč u nohy.
  • Lokality: Praha 5 - zahrada Juklíku
  • ostatní lokality zveřejníme již brzy
  • Pro koho: pro děti od 3 let (mladší po domluvě)